SK MTB magnesium alloy rim 20 inch 3 blades factory and manufacturers | Cycle

SK MTB magnesium alloy rim 20 inch 3 blades

Краток опис:

Specification: 20” X 1.75-2.125   Model: MTB DISC   7-10S Alex:  F:M10X100X108mm  R: M10X135X145mm Sealed Bearings: 2 PCS Gear assembling : ROTARY Diameter: 420 mm Weight:  F: 1.00 KGS      R: 1.05KGS


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Спецификација: 20 "Х 1,75-2,125  

  Модел: МТБ DISC 7-10S

  Алекс: F: M10X100X108mm R: M10X135X145mm

  Запечатени лежишта: 2 ПАРЧИЊА

  Менувач монтажа: Ротари

  Дијаметар: 420 мм

  Тежина: F: 1,00 килограми r: 1.05KGS

  dsad (1)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи